Kadınlara hediye alırken gözönüne alacağınız dört ipucu

kadinlara-hediye

1- Nasıl bir insan? Nelere meraklı?
Kadınlar, kendileri ile ilgilendiğinizi belli etmenizden hoşlanırlar. Hobileri, ilgi alanları neler ve kişilik yapısı nasıl? Sportif bir tip mi, yoksa takıp takıştırmayı seven bir tip mi? Mutfakta zaman geçirmeyi seviyor mu? Herhangi bir spor ile uğraşıyor mu? Seyahat etmeyi sever mi? Onun özelliklerini gözeterek hediye aldığınızda mutlu olacaktır. Bu konuda hediye seçiciden faydalanabilirsiniz.

2- Onu gözlemleyin

Konuşurken almak istediği şeylerden söz edebilir. Alışveriş sırasında bir şeylerin karşısında zaman geçirebilir. Bir başkasında gördüğü giysi veya aksesuara ilgi gösterebilir. Kadınlar beğendikleri şeylerle ilgili küçük sinyaller verirler. Dikkatli olursanız bunları yakalayabilirsiniz.

3- Hoşlandığı renkleri öğrenin.

Çoğu kadın bazı renklere eğilim gösterir. Örneğin siyah veya kırmızı renkli giysi, aksesuar veya eşyaları tercih edebilir. Bazı kadınlar canlı renklerden, bazıları pastel renklerden hoşlanır.

4-Sunuma dikkat edin

Her ne hediye alırsanız bunu güzel bir şekilde sunmaya gayret edin. Şık bir paket içinde sunmanızda fayda var. Hediyeyi çocuğun eline harçlık tutuşturur gibi vermeyin. Sakin, tercihen başbaşa olduğunuz bir ortamda, bir kadeh şarap veya bir fincan kahve içerken vermeniz en iyisidir. En önemlisi, hediyenize küçük bir kart ekleyin ve üzerine “Dünya tatlısı sevgilime” gibi zarif bir şeyler yazın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir